środa, 12 października 2016

#43. Początek indiańskiego lata.

Indian summer to odpowiednik naszego babiego lata. W tym pięknym okresie postaram się pokazać wam jak najwięcej kanadyjskiej przyrody.

Poniżej okolice mojego zakładu pracy.
Riverrun Park.
105 Streetsville Army CadetsBiurowce przy Financial DrSzkoły wydzielają specjalne pasy (kiss and ride lane) dla rodziców podwożących uczniów pod szkołę.W ostatni długi weekend było już czuć, że lato minęło. Dni jeszcze są wciąż słoneczne jednak powietrze i silniejszy wiatr obniżają odczuwalną temperaturę. Poniżej kilka zdjęć z ponad 50 km trasy wzdłuż jeziora.

Mijając Eglington Ave W na wysokości Credit River można spotkać łososie. Informuje nas o tym specjalny znak Wild Trout Salmon River. W samej rzecze niestety przeważały już martwe ryby.
Strona o tym projekcie.

Rozbudowany budynek centrum fitness przy Winston Churchill Blvd


Kolejne drewniane słupy.Tunel powietrzny.


Kierując się wzdłuż W. Churchill Blvd na południe dojeżdża się ostatecznie do Lakeshore Rd.
Miejsce to dzieli tą ulicę na część wschodnią i zachodnią. Część wschodnia to już praktycznie sąsiednie miasto Oakville.Linia brzegowa to jak się okazało nie tylko domy i droga rowerowa ale też odgrodzone spore tereny przemysłowe.

Przy nadbrzeżu można spotkać bardzo piękne domy. Ceny nieruchomości są tu na pewno zaporowe.
W samym wrześniu średnia cena nieruchomości w rejonie GTA wzrosłą o ponad 20% rdr.Polska gastronomia przy Dundas St W i Glengary Rd


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz